HOME

Kdy, kde, co

20. ČERVENCE – KŘEST NOVÉHO ROMÁNU! Ta kniha se jmenuje Lucka, Maceška a já a psal jsem ji s přestávkami dva a půl roku. Teď je tedy konečně hotová a první příležitost řádně ji pokřtít se naskýtá 20. července v rámci Měsíce autorského čtení v divadle Husa Na Provázku. Program začíná také v 19.00 hodin a více se o něm dozvíte na stránkách www.autorskecteni.cz. POZOR! Kniha půjde do obchodů až koncem srpna, takže tento křest bude také výjimečnou příležitostí pořídit si ji s měsíčním předstihem. A jako vždycky na čtení: se slevou!


ON-LINE ROZHOVOR Téhož dne, kdy křest nového románu, proběhne v 11.00 hodin na www.idnes.cz on-line rozhovor, kde se můžete téměř anonymně zeptat na to, zač byste se styděli při večerní besedě před ostatními lidmi.


MORAVSKÉ TURNÉ Spousta různého čtení spojeného s vydáním románu Lucka, Maceška a já proběhne především v měsíci říjnu, kdy je naplánováno i tradiční moravské turné s Michalem Vieweghem. Nejdřív se budeme moci potkat na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě, kde čtu a podepisuju 10.10. ve 13.00 hodin. Samotné turné začíná v pondělí 12.10. a předběžně jsou do něj zahrnuta města Opava, Rožnov pod Radhoštěm, Zlín, Přerov, Hodonín a Kuřim. Místa a časy ještě upřesním


KNÍŽKA O MAMINKÁCH A koncem října, když už jsem v tom svěřování, vyjde v nakladatelství Brio zajímavá textová koláž. Tři pohádky (osobitě) oslavující maminky si rozdělili: moje maličkost, Michal Viewegh a Pavel Šrut. Obrázky bude dělat Galina Miklínová. Sám jsem na to dost zvědavej.